Tuvalet Tıkanıklığı Açma Etlik Keçiören

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Etlik Keçiören
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Etlik Keçiören

Tıkalı tuvalet şüphesiz evin en tatsız problemidir! Bu tatsız tıkanıklığın açılması için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Durak Tesisat olarak tıkalı tuvalet açma işlemlerini uzun yılından beri yapmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanmalarını, konutunuzda hiçbir yere zarar vermeden açmak ister misiniz? Tıkanmış tuvalet borusunu kırmadan açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı her kesimden insanın başına gelebilecek, en kötü hadiselerden biridir. Gider borularının suyu geri vermesi sonucu oluşan tıkanmalar, her insanın korkulu rüyasıdır. Yaşanan diğer farklı problemlerden biri de klozetin sifonuna bastığınızda, banyonun ortasındaki giderden (süzgeç) kanalizasyon suyunun geri vermesidir. Bu durum, klozet borusuyla, banyo gider borusunun aynı kanala bağlanmasından kaynaklanmaktadır.

Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma
Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Etlik Keçiören

Ankara Merkez Tüm Semtlere ve Keçiören, Aktepe, Aşağı Eğlence, Ayvalı, Bağlum, Basınevleri, Çaldıran, Dutluk, Esertepe, Etlik, İncirli, Kalaba, Kanuni, Kardeşler,  Mecidiye, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sanatoryum, Şenlik, Şenyuva, Ufuktepe, Yakacık, Yeşilöz, Yeşiltepe, Subayevleri, Şefkat, Kamil Ocak, Gümüşdere, Tepebaşı,  Gazino, Ankara, Keçiören, Çankaya, Yenimahalle, Çayyolu, Ümitköy, Etlik, Dikmen, Seyranbağları, Demetevler, İvedik, Batıkent, Sincan, Eryaman, Etimesgut, Ostim, Balgat, Mamak, Akdere, Abidinpaşa, Türközü, Altındağ, İncek, Cebeci, Beytepe, Kızılay, Sıhhiye, Kurtuluş, Dışkapı, Aydınlıkevler, Subayevleri, Kalaba, Pursaklar, Bağlum, Kuşcağız, Atapark, Esertepe, Ayvalı, Sincan, Etimesgut, Göşmüşdere Mah. / Mh. / Mahalle / Mahallesi / Bölgelerine Hizmet vermekteyiz.

Ankara Merkez ve Tüm İlçelerine, Mahallelerine Teknik Servis Hizmetimiz Vardır.

  • BİZE ULAŞIN:
  • Yayla Mh.Bağcı Cad. 42/B Etlik-Keçiören-Ankara
  • 0507 453 4790

Etiketler: Tuvalet Tıkanıklığı Açma Etlik Keçiören, tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları, tuvalet tıkanıklığı giderme, tuvalet tıkanıklığını açan firmalar, alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım, tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır, klozet tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir